Keanu Reeves

Postać niezwykła. Keanu to nie tylko bardzo dobrze znany wielu kinomaniakom aktor, ale również filantrop, reżyser oraz muzyk. Przez wiele osób uważany za jednego z najlepszych reżyserów na świecie, jeden z najlepiej opłacanych aktorów na świecie. Nie mogło go zabraknąć na naszej liście, dlatego też poniżej przedstawiamy garść informacji na jego temat. (more…)

Maciej Maleńczuk

Maciej Maleńczuk to persona znana wszystkim fanom dobrego rocka. Ten wokalista, gitarzysta, poeta i celebryta uważany jest za jednego z najbardziej kontrowersyjnych polskich artystów muzycznych w naszym kraju. Raz na jakiś czas słyszymy w mediach o jego wybrykach, wyczynach lub wypowiedziach, które szokują nie jednego obywatela. Jak była jego droga na szczyt? (more…)

Kora

Kora, a dokładniej Olga Aleksandra Sipowicz (z domu Ostrowska, z pierwszego małżeństwa Jackowska) była polską wokalistką, tak była, ponieważ wczoraj, a więc 28 lipca 2018 roku zmarła. Przez całe życie była związana z muzyką, a przez niemal trzydzieści lat solistką zespołu Maanam. (more…)

Brad Pitt

Ostatnio zastanawiałem się kim jest najbardziej rozpoznawalny aktor na świecie. Można wybierać spośród wielu wspaniałych artystów, jednak dla mnie na pierwszej pozycji jest Brad Pitt. Ten amerykański aktor i od pewnego momentu producent jest człowiekiem niezwykłym, człowiekiem, który nie mając praktycznie niczego stał się jednym z najlepiej zarabiających męskich aktorów na świ...

George Michael

Po raz kolejny w tym roku świat muzyki doznał niepowetowanej straty. Oto w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, czyli 25 grudnia 2016 roku, zmarł George Michael, światowej sławy muzyk, kompozytor, piosenkarz, znany w Polsce przede wszystkim z nieśmiertelnego świątecznego hitu „Last Christmas”, który wykonywał z grupą „Wham!”. (more…)

Jerzy Owsiak

Na całym świecie nie ma chyba człowieka, do którego określenie „człowiek orkiestra” pasowałoby lepiej. Mowa oczywiście o Jerzym Owsiaku – twórcy i wieloletnim prezesie fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, dzięki któremu znaczenie sformułowania „działalność charytatywna” nabrało zupełnie nowego, niemal globalnego, znaczenia . (more…)