Brad Pitt

Ostatnio zastanawiałem się kim jest najbardziej rozpoznawalny aktor na świecie. Można wybierać spośród wielu wspaniałych artystów, jednak dla mnie na pierwszej pozycji jest Brad Pitt. Ten amerykański aktor i od pewnego momentu producent jest człowiekiem niezwykłym, człowiekiem, który nie mając praktycznie niczego stał się jednym z najlepiej zarabiających męskich aktorów na świ...

George Michael

Po raz kolejny w tym roku świat muzyki doznał niepowetowanej straty. Oto w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, czyli 25 grudnia 2016 roku, zmarł George Michael, światowej sławy muzyk, kompozytor, piosenkarz, znany w Polsce przede wszystkim z nieśmiertelnego świątecznego hitu „Last Christmas”, który wykonywał z grupą „Wham!”. (more…)

Jerzy Owsiak

Na całym świecie nie ma chyba człowieka, do którego określenie „człowiek orkiestra” pasowałoby lepiej. Mowa oczywiście o Jerzym Owsiaku – twórcy i wieloletnim prezesie fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, dzięki któremu znaczenie sformułowania „działalność charytatywna” nabrało zupełnie nowego, niemal globalnego, znaczenia . (more…)