Rami Malek

Rami Said Malek to postać niezwykle charakterystyczna. Ten niezwykłej urody aktor pnie się po szczeblach hollywoodzkiej drabiny coraz szybciej i wyżej. Nieprzeciętny talent, niezwykłe rysy twarzy oraz świetny charakter pozwolił Ramiemu na zdobycie tysięcy fanów na całym świecie. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat tego niezwykłego człowieka. (more…)

Anthony Hopkins

Sir Philip Anthony Hopkins jeżeli chcielibyśmy być drobiazgowi to zaiste postać niezwykła. Wybitny aktor, ale również reżyser oraz producent. Zdobywca Oskara, wielokrotnie nominowany również do nagród BAFTA oraz Emmy. Od roku 1993 szlachcic. Zapraszamy do zapoznania się z krótką historią tej niesamowitej postaci. (more…)

Maciej Maleńczuk

Maciej Maleńczuk to persona znana wszystkim fanom dobrego rocka. Ten wokalista, gitarzysta, poeta i celebryta uważany jest za jednego z najbardziej kontrowersyjnych polskich artystów muzycznych w naszym kraju. Raz na jakiś czas słyszymy w mediach o jego wybrykach, wyczynach lub wypowiedziach, które szokują nie jednego obywatela. Jak była jego droga na szczyt? (more…)

Kora

Kora, a dokładniej Olga Aleksandra Sipowicz (z domu Ostrowska, z pierwszego małżeństwa Jackowska) była polską wokalistką, tak była, ponieważ wczoraj, a więc 28 lipca 2018 roku zmarła. Przez całe życie była związana z muzyką, a przez niemal trzydzieści lat solistką zespołu Maanam. (more…)

Pablo Picasso

Pablo Picasso jest znany szerszemu gronu odbiorców jako malarz. Nie każdy jednak wie, iż prócz malowania zajmował się także ceramiką, rzeźbiarstwem, grafiką, był również poetą. Był to niezwykły człowiek mający ogromny wpływ na sztukę, w szczególności malarstwo. Został uznany za jednego z najwybitniejszych artystów XX wieku. Nie mogło go zabraknąć na naszej liście ludzi ...

George Michael

Po raz kolejny w tym roku świat muzyki doznał niepowetowanej straty. Oto w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, czyli 25 grudnia 2016 roku, zmarł George Michael, światowej sławy muzyk, kompozytor, piosenkarz, znany w Polsce przede wszystkim z nieśmiertelnego świątecznego hitu „Last Christmas”, który wykonywał z grupą „Wham!”. (more…)