Rami Malek

Rami Said Malek to postać niezwykle charakterystyczna. Ten niezwykłej urody aktor pnie się po szczeblach hollywoodzkiej drabiny coraz szybciej i wyżej. Nieprzeciętny talent, niezwykłe rysy twarzy oraz świetny charakter pozwolił Ramiemu na zdobycie tysięcy fanów na całym świecie. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat tego niezwykłego człowieka. (more…)

Chriss Pratt

Christopher Michael Pratt to amerykański aktor, który jest znany szerszej publiczności z serii filmów Strażnicy Galaktyki. Ten niezwykły i charyzmatyczny człowiek znalazł się na naszej liście ludzi niezwykłych – dlaczego? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem. (more…)

Anthony Hopkins

Sir Philip Anthony Hopkins jeżeli chcielibyśmy być drobiazgowi to zaiste postać niezwykła. Wybitny aktor, ale również reżyser oraz producent. Zdobywca Oskara, wielokrotnie nominowany również do nagród BAFTA oraz Emmy. Od roku 1993 szlachcic. Zapraszamy do zapoznania się z krótką historią tej niesamowitej postaci. (more…)

Clint Eastwood

Clint Eastwood to człowiek legenda. Amerykański aktor, producent oraz reżyser. Biznesmen, polityk oraz kompozytor. Człowiek orkiestra. Uhonorowany wieloma nagrodami, w tym Oskarami oraz Złotymi Globami. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów na świecie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem na temat tego niezwykłego człowieka. (more…)

Kylian Mbappe

Kylian Mbappe to niezwykle utalentowany młody napastnik francuskiego klubu Paris Saint-Germin. Ten Francuz kameruńskiego pochodzenia jest już reprezentantem swojego kraju, a w roku 2018 wraz z zespołem został Mistrzem Świata w Piłce Nożnej. (more…)